تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش سرقفلی وملکیت/32متر/زیرفی/بر رودکی اذربایجان

فروش سرقفلی وملکیت/32متر/زیرفی/بر رودکی اذربایجان

2 هفته پیش در سلسبیل شمالی

متراژ
32
ساخت
1380
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏30,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏953,125,000 تومان
به نام خدا

بهترین سرمایه گذاری برای شما
به علت تعهدمالی مالک به شدت زیرفی

♦️ تاپ لوکیشن ♦️

مغازه 32متر
کف 18/50متر مفید
بالکن 13/50 متر مفید
که سند دقیق 25متر میباشد
هم سرقفلی هم ملکیت باهم
تنها مغازه اون قسمت که اب برق گاز تلفن
شخصی مال همین مغازه هستش