تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش سه خواب کم واحد/صفایی جنوبی

فروش سه خواب کم واحد/صفایی جنوبی

1 هفته پیش در قالیشویی

متراژ
155
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏15,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏101,935,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⭕️بهترین فرصت سرمایه گذاری در مسکن⭕️

_____به نام خالق هستی_____
سلام عرض ادب
✅آپارتمان 155 متری خوش نقشه و شیک واقع در پاسارگاد غربی، صفایی جنوبی
✅استفاده از بهترین متریال و تجهیزات
✅نورگیر بی نظیر
✅سالن بزرگ و مربع شکل و خوش چیدمان
✅جارو برقی مرکزی، شیرآلات توکار، وال هنگ، فرنگی توکار
✅دارای کناف و نورپردازی مدرن
✅دارای کمد دیواری سراسری و عمیق
✅تحویل تا دو هفته آینده
✅ساختمان 9 واحدی
✅دسترسی عالی به تمام امکانات رفاهی، آموزشی، درمانی و حمل و نقل
_____زیر قیمت منطقه_____

⚜️دپارتمان تخصصی املاک نامجو
⚜️مشاور شما سعادت
برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید