ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
فروش سوئیت راه جدا نسق - کد 1122513
فروش سوئیت راه جدا نسق - کد 1122513
2 هفته پیش در حمیدیان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
60
ساخت
1391
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
60
قیمت کل
1,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
31,666,000 تومان
⚜️املاک آینده نوین⚜️
♦️ فروش سوئیت همکف یک خواب 60 متری نسق ♦️
♦️60 متر♦️
♦️ کمد دیواری ♦️
♦️ یک خواب♦️
♦️آشپزخانه دارای کابینت ام دی اف♦️
♦️گاز رومیزی ♦️
♦️کف سرامیک / اتاق کفپوش (شبیه سرامیک) ♦️
♦️ دارای امتیازات♦️
♦️راه ورودی جدا ♦️
♦️نمای ساختمان : سنگ♦️
♦️دارای پارکینگ ♦️
♦️سیستم گرمایش : بخاری ♦️
♦️سال ساخت : 1391♦️
⚜️املاک آینده نوین⚜️
⚜️ برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید این سوئیت ، لطفا قبل از هر چیز کد آگهی رو طریق تماس اعلام نمایید. ⚜️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت