تائید

فروش سوله 1400متری ((توضیحات))

1 هفته پیش در صفادشت

متراژ
1400
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏32,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏22,857,000 تومان
✨ فروش سوله در شهرک صنعتی ✨

✅ املاک هشت ✅
مشخصات ملک:
▫️ زمین: 1400 متر مربع
▫️ اسکلت : 800 متر
▫️ سند شش دانگ
برای اطلاعات بیشتر و فایل های مشابه تماس بگیرد

✅*املاک صنعتی هشت*

خرید فروش و رهن و اجاره سوله و زمین های صنعتی

مالکین محترم برای فایل کردن ملک خود در شهرک صنعتی صفادشت و حومه تماس بگیرید.

✅سپاس از تماس شما