تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریفروش سوله 350متری کاملا بهداشتی باغستان شهریار

فروش سوله 350متری کاملا بهداشتی باغستان شهریار

6 روز پیش در باغستان

متراژ
350
ساخت
1400
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏10,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏30,000,000 تومان
⭕کد: 662 فروش ⚜️املاک نور⚜️
⚜️مساحت کل: 350متر
⚜️زیر بنا: 350متر
⚜️محوطه: ندارد
⚜️ارتفاع: 5/5متر
⚜️کف :مزاییک
⚜️دیوار: سرامیک
⭐آب: دارد لوله کشی شهری
⭐برق: 3فاز 32امپر
⭐گاز: در دست اقدام

✨دفتری: ندارد
✨کارگری: ندارد
✨متراژ کوچه: 10 متری

♨️برق کشی صنعتی
♨️منطقه صنعتی میباشد
♨️نزدیک به خیابان اصلی میباشد
♨️لوکیشن عالی بینظیر
♨️امنیت بالا فوق العاده
⚜️مدارک وکالت قطعی از سند مادر ⚜️
✨(قیمت هر متر 30 میلیون
تخفیف پای معامله)✨
⚡بزرگترین سرمایه هر شغلی مشتری اوست ⚡

☀️ به روز ترین فایلینگ سوله و سالن در غرب استان تهران
☀️ دارای مجوز رسمی و اخذ کد رهگیری
☀️ قبل از تنظیم قرارداد آخرین استعلام را از ما بخواهید
☀️ خرید و فروش انواع سوله و سالن ها در منطقه در تمام متراژ

آدرس دفتر : شهریار باغستان دهمویز نبش بلوار میرکی املاک نور

با تشکر از دیوار