تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریفروش سوله صنعتی 550متر شهرک صنعتی

فروش سوله صنعتی 550متر شهرک صنعتی

1 هفته پیش در شهرک صنعتی خیرآباد

متراژ
550
ساخت
1403
اتاق
2
قیمت کل
‏8,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏15,454,000 تومان
تاجیک هستم عناوین تخصصی بنده؛
» خرید،فروش،رهن و اجاره املاک صنعتی
» کارخانه جات،سـوله و زمـین صـنـعتی
» اخذ جواز،پروانه بهره برداری و امتیازات

> قوانین و مقررات
[جهت حفظ حقوق معنوی و مادی ملک صنعتی؛ مشاهده مجموعه تصاویر و کاتالوگ تنها با ارسال شخصی نزد متقاضی امکان پذیر است]

>اطلاعات تکمیلی
✅سال ساخت: 1403
✅وضعیت سند: قولنامه ای
✅مساحت زمین: 550مترمربع
✅متراژ سـوله: 270 مترمربع
✅انشعاب برق: 100آمپر 3فاز
✅انشعاب گاز: ❌
✅انشعاب آب: آب مصرفی تانکر 3000لیتری
✅کفپوش: بتون
✅سایر امکانات: اداری12متری/کارگری15متری/سرویس آلات مجزا/نماآجرنمامدرن

✳️جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط باشید✳️

>درباره مـا
هـلدینگ صــنعـتـی «بـاشـما» در سال 1374 با هدف ساخت،شناسایی و ارائه برترین فایلینگ کارخانه جات تاسیس و بنیانگذاری شد و امروزه در منطقه با بیش از 3دهه تجربه درخشان به عنوان اولین مرکز خرید و فروش معاملات صنعتی به فعالیت خود ادامه می دهد.

>ارتــباط بامـا
دفتر مرکزی: کافیست «املاک باشما» را در نشان / بلد و یا گوگل مپ جستجو کنید.
تلفن مرکزی :داخــلی 101

بـا شـما هـسـتـیم