تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریفروش سوله فرصت استثنائی شهرک صنعتی

فروش سوله فرصت استثنائی شهرک صنعتی

2 هفته پیش در خیرآباد

متراژ
450
ساخت
1401
اتاق
2
قیمت کل
‏8,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏18,888,000 تومان
به نام خدا
سلام و درود تاجـیک هستم
راهنما و همراه شما در مجموعه عناوین ؛ خرید و فروش سوله و کارخانجات صنعتی ، تامین و انتقالات ، اخذ مجوزات و توسعه واحدهای صنعتی ، راه اندازی کارخانجات غیر فعال و نیمه فعال با رویکردی حرفه ای .

[ اطــلاعـات تــکمـیـلی ] [ کد فایل RB6081 ]

✅ موقـعـیت : شهرک صنعتی خیرآباد

✅ مساحت زمین :450مترمربع

✅ متراژ بنا / ســوله : 400مترمربع

✅ سال ساخت بنا : 1401

✅ انشــعابـات برق : 100آمپر 3 فاز

✅ انشــعابـات گاز : ❌

✅ انشــعابـات آب : آب مصرفی تانکر2000لیتری

✅ مـتـریـال کف : بتون

✅ متراژ بنا اداری : 25مترمربع

✅ متراژ بنا کارگری : 30مترمربع

✳️ جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط باشید ✳️

[ گروه امـلـاک صـنـعـتی بــا شــما ]
با بیش از 30 سال سابقه درخشان در منطقه .
مرکز تخصصی معاملات صنعتی
آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه ✔️خرید ✔️فروش ✔️رهن و اجاره به مشتریان خود می باشد .

بـا شـما هــستــیــم