تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریفروش سوله پروانه صنایع شیمیایی شهرک جنت آباد

فروش سوله پروانه صنایع شیمیایی شهرک جنت آباد

6 روز پیش در شریف‌آباد

متراژ
1870
ساخت
1389
اتاق
+4
قیمت کل
‏30,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏16,042,000 تومان
✴️فروش سوله در شهرک جنت آباد
✴️زون شیمیایی
✴️پروانه صنایع شیمیایی تولید چسب
✴️زمین 1870 متر
✴️سوله 800 متر
✴️اداری 70 متر
✴️سرایداری نگهبانی 40 متر
✴️غذاخوری کارگران 40 متر
✴️مخزن 20000 لیتری ذخیره زمینی مواد اولیه حلال
✴️اتاق مدیرتولید و آزمایشگاه داخل سوله
✴️سرویس بهداشتی و حمام
✴️برق 75 آمپر
✴️گاز جی 40 و آب شهرکی
✴️پایانکار
✴️سند تک برگ

گروه املاک صنعت سوله
تخصصی ترین املاک صنعتی تهران

⚘️اجاره و فروش سوله خود را به ما بسپارید⚘️
((هدف اصلی مجموعه صنعت سوله رونق تولید،اشتغال زایی،راه اندازی واحد های صنعتی راکد و جذب سرمایه گذار برای تولید داخلی می باشد .))