تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش،شرایط ویژه3خواب مستراشراق شمالی حیاط اختصاصی

فروش،شرایط ویژه3خواب مستراشراق شمالی حیاط اختصاصی

3 روز پیش در شیخ اشراق

متراژ
178
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏17,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏97,752,000 تومان
از کف
باسلام ، اعتبار این قیمت فقط 48 ساعت دوستان عزیز به علت خرید ملک
2/400 بابت رهن مستاجر تا برج 9 ، واحد بدون مشابه در کل منطقه ، لوکیشن بی نظیر ، ساختمان برند ، سازنده مطرح و بنام ، متفاوت با تمامی واحد های که تا این لحظه دیده اید ، اپارتمان لوکس متراژ 178 متر ساخت مفید ، بدون کوچکترین قناصی یا پرتی ، 20 متر نورگیر مجزا ، پارکینگ مسقف و انباری ، 100 متر حیاط اختصاصی ، هر سه تا خواب دارای مستر جداگانه و کمد دیواری سرتاسری ، گرمایش از کف سرمایش اسپیلت مشعات و سرویسهای بهداشتی همه سنگ اسلپ ، ساخت 1403 ، بهترین موقعیت پرداختی