تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش شهرک سپهر 103 متر قیمت مناسب

فروش شهرک سپهر 103 متر قیمت مناسب

2 هفته پیش در شهرک سپهر

متراژ
103
ساخت
1397
قیمت کل
‏7,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏75,728,000 تومان
✅️ بلوک های بالا
✅️نگهبانی و سرایداری 24 ساعته
✅️دو خواب، هر دو خواب کمد دیواری
✅️طبقه دوم
✅️سند تک برگ

✅️جهت بازدید و اطلاعات بیشتر تماس حاصل بفرمایید

عقد قرارداد اسان و امن زیر نظر کارشناس حقوقی

✅️ لطفا همکار تماس نگیرد با تشکر