تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش فوری 55 متری زیر قیمت

فروش فوری 55 متری زیر قیمت

1 هفته پیش در افسریه

متراژ
55
ساخت
1385
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏5,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏92,727,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
سند
تک برگ
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
3
با عرض سلام و آرزوی سلامتی
فایل کاملاً کارشناسی شده | فروش فوری
واقع در بهترین لوکیشن منطقه

مبلغ نقدی موردنیاز:
فقط 3 میلیارد و 320 میلیون تومان

شرایط ویژه پرداخت:
▪️ امکان دریافت وام تا 1 میلیارد و 280 میلیون تومان (به عهده املاک)
▪️ امکان رهن کامل 500تا600 میلیون تومان (به عهده املاک)

امکانات واحد:
✔️بازسازی شده
✔️ انباری
✔️ سالن بزرگ و خوش چیدمان
✔️ کمد دیواری
✔️ مالک ساکن هستند (تخلیه تا دو هفته دیگه)
✔️ امکان پارک موتور

نورگیری عالی با نقشه ای بی نظیر
مشاوره رایگان از ما، خرید مطمئن از شما

از اولین تماس تا امضای سند، همراهتان هستیم

کارشناس فروش در منطقه حسینی