تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش فوری 57 متری /شهرک/امین / لاکچری

فروش فوری 57 متری /شهرک/امین / لاکچری

1 ساعت پیش در اراک

متراژ
57
ساخت
1386
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏3,999,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏70,157,000 تومان
طبقه
2
واحد56متری
تکخواب
طبقه 2روی همکف
کارشناس امور ملکی:اقای موسوی