تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش فوری 86 متر

فروش فوری 86 متر

6 ساعت پیش در سلامت

متراژ
86
ساخت
1402
قیمت کل
‏11,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏127,906,000 تومان
طبقه
1
به نام نامی حق
⭐️ دپارتمان مسکن همپا ⭐️

86 متر 2 خواب ✅

4 طبقه تک واحدی ✅

طبقه 1 ✅

امکانات : آسانسور , پارکینگ , انباری ✅
سال ساخت : 1402 ✅

✅ قیمت پارکینگ طبق عرف منطقه جداگانه محسوب میشود.

800 م در رهن مستاجر ✅

قیمت : 11,400,000,000 ✅

✅ آدرس : خ خرمشهر

‍ مشاور شما در مسکن همپا : ابراهیمی