تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش فوری آپارتمان 2 خوابه پادادشهر 72 متری

فروش فوری آپارتمان 2 خوابه پادادشهر 72 متری

1 هفته پیش در زیباشهر

متراژ
72
ساخت
1381
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏56,944,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
جنس کف
موکت
تعداد کل طبقات
3
با سلام
یک واحد آپارتمان 2 خوابه در بهترین لوکیشن پادادشرقی سرنبش،نزدیک به بلوار جواد الائمه، به فروش میرسد.
لوکیشن عالی و دسترسی به امکانات
پارکینگ سندی با حق عبور
طبقه ی دوم بدون آسانسور(بهترین طبقه)
واحد جلو
پمپ آب جداگانه و مخزن آب مختص واحد
سال ساخت 81 بسیار تمیز نگهداری شده
کابینت فلزی تمیز طرح چوب
درب پارکینگ ریموتی و حفاظ شاخه گوزنی روی دیوار حیاط .درب نفر رو برقی
نمای ساختمان، آجر ،که بتازگی رنگ آمیزی شده
علاوه بر پارکینگ سندی، جای پارک مهمان هم در مشاعات هست
کف موکت پالاز و اتاق خوابها موکت معمولی
هر دو خواب کمد دیواری بزرگ و سرتاسری دارند
آپارتمان فقط 6 واحده ،3طبقه و همسایگان محترم و همگی مالک
آپارتمان بسیار ساکت و آرام
دارای تراس تماما سرامیک شده و پوشیده شده
انباری بزرگ و طبقه بندی شده در پارکینگ
سند تک برگ و قابلیت گرفتن وام بانک مسکن
قابلیت دادن رهن تا 600 میلیون
سکونت: مالک

بازدید: صبح و عصر با هماهنگی قبلی, فقط با خانواده تشریف بیارید لطفا