تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش فوری آپارتمان 77متری برج دوقلو

فروش فوری آپارتمان 77متری برج دوقلو

4 روز پیش در اهر

متراژ
77
ساخت
1400
اتاق
1
قیمت کل
‏3,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏40,909,000 تومان
طبقه
13
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅فروش آپارتمان 77متری برج دوقلو
✅تک خواب بزرگ
✅نصبیات کامل
✅سند:شش دانگ
✅پارکینگ
✅بالکن
✅خوش نقشه

⭐⭐املاک حسام⭐⭐
✨بروز ترین و جامع ترین فایلینگ املاک درسطح شهر اهر✨

✅کارشناس ملکی شما: عباسی
✨انتخاب درست. ارامش ماندگار ✨

⭐گروه مشاورین املاک حسام⭐

❌جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس
بگیرید وبا مراجعه به دفتر املاک اپارتمان مورد
نظر خود را خریداری نمایید❌