تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش فوری آپارتمان

فروش فوری آپارتمان

1 هفته پیش در بندر گز

متراژ
113
ساخت
1404
قیمت کل
‏5,198,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏46,000,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
باسلام عرض ادب خدمت همشریان عزیز،
لطفامتن بادقت بخونید
فروش فوری
آپارتمان روی خاک هنوزازبرج3قراره استارت کابخوره
113متر
2خواب
5طبقه
2خواب
روبه نما
طبقه اول1
سازنده شناخته شده بابهترین متریال
حدود2تا2500سهم خودم میشه این مبلغ باخودم تسویه بشه مابقیه300وام 150موقع سندکلیدتحویل مابقیه طی چندفقره چک به سازنده
مشتری واقعی تماس بگیره تخفیف پای معامله
]آدرس انقلاب28[