تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش فوری تک واحدی 164 متری اکازیون این هفته

فروش فوری تک واحدی 164 متری اکازیون این هفته

1 روز پیش در سلمان شهر

متراژ
164
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏21,230,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏129,451,000 تومان
طبقه
6
با سلام عرض ادب احترام خدمت شما
فوری فوری فوری اکازیون این هفته
مساحت 164 متری تک واحدی
طبقه 6
کلا 6 طبقه تک واحدی
3خوابه
2خواب مستر
گرمایش پکیج رادیاتور
3بالکن قابل چیدمان
ویوی ابدی دریا و جنگل از اتاق خواب ها و سالن پذیرایی
روف . آسانسور. انباری . پارکینگ
نوساز کلید نخورده
فایل های مشابه موجود هست به سلیقه و بودجه شما
پوزش از املاکی های محترم خواهشن تماس نگیرند
برای بازدید کلید دفتر هستش در خدمت شما هستم