تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش فوری/نو ساخت/p اختصاصی

فروش فوری/نو ساخت/p اختصاصی

1 هفته پیش در پیرکلاچای

متراژ
120
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏34,583,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
درود فراوان

✅️120متری+ 2خواب
✅️پذیرایی خوش نقشه
✅️سقف کناف/ نور مخفی
✅️واحد شمالی و نورگیر عالی
✅️آشپزخانه مدرن گاز رومیزی و هود لمسی
✅️ 3 طبقه 6 واحد خلوت و زیر قیمت
✅️سرویس و حمام مجزا یک خواب مستر
✅️امتیازات کامل مجزا منبع اب و پمپ
✅️ مدارک کامل/ نسق معتبر ثبت در سامانه املاک و صدور کد رهگیری
✅400رهن کامل تا خرداد در اختیار مستاجر
✅موقعیت مکانی عالی دسترسی آسان به تمام امکانات رفاهی و خدماتی و دور از ترافیک مرکز شهری
✅ملک مورد نظر کارشناسی شده است و متناسب با منطقه و ساخت اعلام شده است(استعلام گرفته شده است) و تاریخ مشخص افزایش قیمت داده نمی شود

کارشناس فروش:پوریا مهدی پور