ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
فروش فوری نیم پیلوت 50مترفاصله باجنگل
فروش فوری نیم پیلوت 50مترفاصله باجنگل
2 هفته پیش در چمستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
140
ساخت
1404
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
230
قیمت کل
2,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
8,695,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
فروش نیم پیلوت کنار دریاچه
230مترزمین
140 متربنا سه خوابه
انشعابات و نصبیجات نصب
⚡️فاصله 50متری تا جنگل
دیواربلند مستقل
♥️شهرک با درب ریموتی و نگهبانی 24 ساعته
قیمت درج شده پیش پرداخت است
تخفیف ویژه پای معامله
تماس بگیرید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت