تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش فوری همکف سرمایه گذاری زیر فی

فروش فوری همکف سرمایه گذاری زیر فی

1 هفته پیش در نه‌دره

متراژ
55
ساخت
1404
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏45,454,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
عکس تزئینی میباشد

فقط تا یک هفته آینده
قیمت رو تا 2150 میشه خرید کرد

فروش فوری
همکف 55متری
نوساز و تا 20 روز آینده آماده سکونت میباشد

در حال نصب و اماده سازی برای سکونت
تحویل در 20 روز کاری

نوساز و آماده سکونت و یا واگذاری به رهن

مناسب برای سرمایه گذاری فوری
هم قیمت یه پژو میباشد
بسیار بسیار زیر فی مالک پول لازم

قیمت اعلامی 2500 ولی الان به مدت فقط یک هفته
زیر فی شاید تا 2150 خرید رو انجام بدم

مدارک قولنامه معتبر ملکی پشت در پشت

عقد قرارداد زیر نظر کارشناسان حقوق ثبتی
امکان ثبت در سامانه سراسری امکان و مستقلات
امکان ثبت در سامانه.. کاتب .. ارائه شده توسط قوه قضائیه به وسیله خود خریدار

فروش فوری فوری فوری مالک پول لازم
تماس بگیرید