تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش فوری واحد در شهرک خرازی

فروش فوری واحد در شهرک خرازی

1 هفته پیش در شهرک خرازی

متراژ
108
ساخت
1402
قیمت کل
‏15,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏141,666,000 تومان
طبقه
17
جهت ساختمان
شمالی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
108 متری
تیپ B
طبقه 17
جنوبی
ویو عالی بدون مشرف
دو خواب
شوتینگ
لابی و لابی من
انباری
واحد دارای مستاجر رهن کامل با مبلغ 1,500 تا برج 4 ولی زودتر هم تخلیه میکنه
عکسها واحد مشابه میباشد و فقط فیلم متعلق واحده
فروشنده واقعی و فقط خریدار واقعی تماس بگیره لطفا،واحد به نسبت قیمت بازار به قیمت و تخفیف جزئی در معامله داده میشود.

مشاور شما حامد حسینی