تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش فوق العاده ساختمان 390متری تاچارا

فروش فوق العاده ساختمان 390متری تاچارا

1 سال پیش در شیراز

متراژ
390
ساخت
1385
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬111٬111٬111 تومان
قیمت هر متر
2٬849٬000 تومان
متراژ زمین
390
فرصتی بینظیر برای سرمایه گذاری
فروش منزل ویلایی تاچاراکوی میلاد390متر
درب حیاط درصدتراکم ساخت بالای 60درصد
ضابطه دارام4روهمکف
برای ساخت وسازباسوددهی عالی
بدلیل فوریت درفروش ونیازبه نقدینگی این ملک به قیمتی استثنایی بفروش میرسد
همکاران عزیز درصورت مشتری همکاری میشود
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور آقای املاک 30 20