تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش فوق العاده ویلا 320 متری سندار

فروش فوق العاده ویلا 320 متری سندار

21 ساعت پیش در کلاچای

متراژ
80
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
320 متر مربع
قیمت کل
‏6,490,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏20,281,000 تومان
❤ کارگزاری املاک هوم لندhomeland ❤

درود برشما خوش آمدید به سرزمین سر سبز و بهشتی گیلان و مازندران

ویلا حدودا 320 متری دارای 3 خواب با حیاط بزرگ و پارکینگ و انباری دربست بهترین ویو و لوکیشن

اگه میخوایی یه ملک با امنیت و زیبا داشته باشی این همون ملک هست برای شما
قابلیت این رو داره که با نگاه خودتون و طراحی شما تغییر کنه

اگه مایل هستید که از نزدیک ببینید و حس و حال این ملک رو تجربه کنید کافیه تماس بگیرید

برای شما موردهای دیگر هم موجود هست با قیمت و لوکیشن عالی

فرشیدفر مشاور ملکی شما

آدرس دفتر :گیلان،کلاچای شهر واجارگاه املاک هوم لند