تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش قطعه زمین پشت بر امامزاده

فروش قطعه زمین پشت بر امامزاده

11 ساعت پیش در ارومیه

متراژ
0
ساخت
1400
متراژ زمین
1,260 متر مربع
قیمت کل
‏15,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏11,904,000 تومان
متراژ 1260متر دارای آب از چاه پروانه دار و برق وسند 2/5دانگ لوکیشن بی نظیر فقط نقدی