تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش مجتمع 122متری/فول متریال/فروشنده واقعی

فروش مجتمع 122متری/فول متریال/فروشنده واقعی

2 هفته پیش در شهرک پردیس نیشابور

متراژ
122
ساخت
1404
قیمت کل
‏7,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏61,475,000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
✅با سلام عرض ادب
✅با ما قدم به رویاهایتان بگذارید، و لوکس ترین فایل هارا از ما بخواهید✅
⚜️مشاورین مسکن زعفرانیه⚜️
____
⚜️مشخصات ملک فوق: آپارتمان صفر خام تمام نصبیجات وصل شده میباشد بجز کابینت و کمد دیواری
⚜️متراژ 122متری
⚜️طبقه 6از6
⚜️تعداد خواب 2 خواب

منحصر به فردترین فایلینگ در کل منطقه

❎واحد های متناسب با بودجه شما و سلیقه شما موجود میباشد❎
⚜️در صورت داشتن ملکی برای فروش یا اجاره در کوتاه ترین زمان ممکن با ما تماس بگیریدو مشاوره رایگان دریافت کنید⚜️
____
مشاورین مسکن زعفرانیه
✅مدیریت: جعفری
✅مشاور امین شما: ساعدی

⚜️تجارت ملک هنر ماست⚜️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس مسکن زعفرانیه نور۳۶