ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
فروش مجموعه4واحدی/ یکجا/600 متر/غرضی خردمند/ صفر
فروش مجموعه4واحدی/ یکجا/600 متر/غرضی خردمند/ صفر
2 هفته پیش در شهرک کاوه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
600
ساخت
1404
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
600
قیمت کل
36,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
60,000,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
جنس کف
سرامیک
املاک اهورا گامی نوین در عرصه املاک و کارشناسی ملک در استان اصفهان
__________________
__________
__
مشاور شما: سالاری
مشخصات ملک
✅واحد ها :
همکف : 105 متری
طبقات 1،2،3 : 165 متری
✅چهار واحدی، چهار طبقه
✅پارکینگ: دارد
✅ 2 خواب : طبقه همکف
✅ 3 خواب : طبقات 1،2،3
املاک اهورا
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت