تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش مستغلات 1000 متر فاطمی

فروش مستغلات 1000 متر فاطمی

2 هفته پیش در کارگر شمالی

متراژ
165
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏350,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏2,121,212,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
5
5 طبقه تکواحد
165 متری
3 خوابه
2 طبقه پارکینگ
سالن اجتماعات 170 متری
11 تا پارکینگ
شخصی ساز
فول امکانات