تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش مسکن مهر ساحلی /وام دار

فروش مسکن مهر ساحلی /وام دار

4 ساعت پیش در یاسوج

متراژ
80
ساخت
1394
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,970,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏37,125,000 تومان
طبقه
2
☑️ از مشاوره تا قرارداد، همراه شما هستیم
______________________________________
‏‎✨ فروش یک واحد آپارتمان 80 متری واقع در ترمینال

✔️ 2 خواب
✔️ طبقه دوم

✔️ کمد دیواری

☢️☢️☢️مبلغ 400 میلیون وام دارد که از ثمن معامله کم میشود و 100 میلیون رهن دارد که یک ماه دیگر مستاجر قرار داد دارد که تا 400 میلیون رهن میتوانید اجاره بدین

فرصتی بی نظیر برای سرمایه گذاری و سکونت

برای بازدید همین حالا با من تماس بگیرین

☎️ برای مشاوره و خرید همین حالا با من تماس بگیرید
♦️ مشاور تخصصی فروش آپارتمان : گنجه ای

⬇️ ‏‎آدرس دفتر املاک :
بلوار باهنر _ شهادت 6 _ پلاک 13 _ گروه مشاورین املاک التیام