تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش مسکن مهر (مهر 12)

فروش مسکن مهر (مهر 12)

10 ماه پیش در ازنا

متراژ
85
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
990٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
11٬647٬000 تومان
پکیج
⭐ فرصتی کم نظیر برای خرید این ملک استثنایی!

⚜️ مشخصات کلیدی ملک:
⭕ متراژ: 85 متر مربع
⭕ تعداد خواب: 2
⭕ طبقه: همکف
⭕ سال ساخت: 1395

⚜️ شرایط پرداخت:
❗ قیمت کل: 990 میلیون تومان
❗ وام: 50 میلیون تومان با اقساط ماهیانه 400 هزار تومان
❗ امکان رهن تا سقف 170 میلیون تومان
❗ پرداختی شما: 770 میلیون تومان

⭐ این ملک با موقعیت عالی و امکانات مناسب، گزینه ای ایده آل برای سرمایه گذاری و سکونت است.

☎️ تماس بگیرید و همین حالا بازدید کنید!