تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش مسکونی 105 متر پارکینگ اختصاصی آسانسور

فروش مسکونی 105 متر پارکینگ اختصاصی آسانسور

2 روز پیش در شهر قدس

متراژ
105
ساخت
1397
قیمت کل
‏6,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏64,285,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
به نام خدا

♻️با توجه به افزایش ناگهانی قیمت ملک هرچه
سریعتر نسبت به خرید اقدام کنید ♻️

⬅️ 105 متر
⬅️ 2 خواب
⬅️ غرق نور
⬅️ کوچه 12 متری و گذری پهن
▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️
1️⃣لوکیشن عالی دسترسی به مراکز خرید، درمانی،
حمل و نقل و رفاهی

⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️
✔️مجموعه دپارتمان تخصصی املاک کاخ
✔️کارشناس فروش خانم عیوضی