تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه 120متری بلواردادمان با پارکینگ

فروش مغازه 120متری بلواردادمان با پارکینگ

4 روز پیش در ایوانک

متراژ
120
ساخت
1395
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏250,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏2,083,333,000 تومان
یک مغازه ی فعال بامتراژ 120متر
دارای امکانات کامل وپارکینگ

بلوار دادمان سعادت آباد

مشاورشما خداوردی