ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
مغازه و غرفه
فروش مغازه 17 متری شهرک واوان/مرکز شهر/پاساژ ماهان
فروش مغازه 17 متری شهرک واوان/مرکز شهر/پاساژ ماهان
2 روز پیش در شهرک واوان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
17
ساخت
1402
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
4,590,000,000 تومان
قیمت هر متر
270,000,000 تومان
«به نام خدا»
⭕فروش ویژه
⭕قابل تهاتر با واحد و خودرو
⭕طبقه همکف
⚜️متراژ 17 متر با بهترین لوکیشن مرکز واوان
⚜️مناسب انواع شغل مثل طلا،نقره،بدلیجات،پوشاک
⚜️بهترین فرصت سرمایه گذاری با شرایط ویژه
⚜️درحال حاضر مغازه فعال صنف بیمه
⚜️کف سرامیک و ویترین تمام شیشه
⚜️موقعیت تجاری و دسترسی راحت و پر رفت و امد
⚜️بازدید و امنیت بسیار بالا
⚜️طراحی داخلی مدرن مناسب برای شروع یا توسعه کسب وکار با بهترین دید و بازدید مشتری
❌برای بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید❌
❇️❇️ املاک نوین واوان ❇️❇️
✅ مالکین و خریداران گرامی با املاک نوین خرید و فروش سریع، آسان و مطمئن را تجربه کنید
✅با 8 سال سابقه فعالیت در صنف املاک
با پروانه رسمی از اتحادیه املاک و مجوز رسمی وزارت صنعت،معدن و تجارت
✅خرید و فروش املاک در واوان با قیمت کارشناسی شده و منصفانه
⭐آدرس واوان،بلوار گلهای شرقی،پاساژ صدرا،همکف،واحد 16
مدیریت علیرضا وحدانی و شهاب حاجتی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت