تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه 20 متری در واوان/بر پاساژ اکباتان/فوری

فروش مغازه 20 متری در واوان/بر پاساژ اکباتان/فوری

2 روز پیش در شهرک واوان

متراژ
20
ساخت
1385
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏22,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,100,000,000 تومان
«به نام خدا»

⭕فروش ویژه
⭕قابل تهاتر با واحد اپارتمان
⭕رو به بلوار امام خمینی

⚜️متراژ 20 متر با بهترین لوکیشن مرکز واوان

⚜️مناسب انواع شغل طلا،نقره،بدلیجات،پوشاک و...

⚜️بهترین فرصت سرمایه گذاری با شرایط ویژه

⚜️درحال حاضر مغازه فعال میباشد

⚜️کف سرامیک و ویترین تمام شیشه

⚜️کرکره برقی

⚜️موقعیت تجاری و دسترسی راحت و پر رفت و امد

⚜️بازدید و امنیت بسیار بالا

❌برای بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید❌

❇️❇️ املاک نوین واوان ❇️❇️

✅ مالکین و خریداران گرامی با املاک نوین خرید و فروش سریع، آسان و مطمئن را تجربه کنید

✅با 8 سال سابقه فعالیت در صنف املاک
با پروانه رسمی از اتحادیه املاک و مجوز رسمی وزارت صنعت،معدن و تجارت

✅خرید و فروش املاک در واوان با قیمت کارشناسی شده و منصفانه

مدیریت علیرضا وحدانی و شهاب حاجتی