تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه 20 متری / سلسبیل شمالی

فروش مغازه 20 متری / سلسبیل شمالی

16 ساعت پیش در سلسبیل شمالی

متراژ
20
ساخت
1385
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏4,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏230,000,000 تومان
موقعیت مکانی
داخل پاساژ/مجتمع تجاری
وضعیت فعلی
تخلیه
وضعیت مالکیت سرقفلی
مالکیت کامل
✅سرمایه گذاری مطمئن✅
20 متر مغازه
سلسبیل شمالی
لوکیشن عالی
دسترسی عالی
در بهترین خیابان منطقه 10
گاز / برق / آب
پر رفت و آمد
سند تک برگ آماده انتقال
قابلیت رهن تا 1 میلیارد
کارشناس شما در منطقه : کشاورز