تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه 20متری 18متری پردیس معروفخانی

فروش مغازه 20متری 18متری پردیس معروفخانی

1 هفته پیش در ابهر

متراژ
20
ساخت
1400
اتاق
1
قیمت کل
‏2,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏120,000,000 تومان
✅املاک فدرال ابهر ✅
بانک اطلاعات ملکی ابهر
_____________________
{⭕️تاپ لوکیشن منطقه مرکز شهر }
{دسترسی آسان به مراکز تجاری و رفاهی⭕️}

✨ فروش مغازه 20متری
✨ سند 6دانگ تک برگ
✨ دارای بر4متری
✨ کرکره برقی
✨ گذر پر تردد
✨کف سرامیک
✨ شیشه سکوریت
✨ موقعیت عالی برای اطلاعات بیشتر حضوری دفتر املاک فدرال
✨ پیام پاسخگو نیستم تماس

{ مغازه فروشی میباشد}
_______________________
❇️واحد توسط کارشناس املاک فدرال ابهر کارشناسی شده
اطلاعات وعکس ها مربوط به واحد میباشد❇️

آقای خدابنده لو
_____________________
✅خرید و فروش/رهن و اجاره/مشارکت در ساخت✅

آدرس:️طالقانی جنوبی پایین تر از قنادی تیالی جنب نمایندگی ایرانسل