تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه 20متری باقیمت شکار

فروش مغازه 20متری باقیمت شکار

1 روز پیش در پورسینا

متراژ
20
ساخت
1400
اتاق
1
قیمت کل
‏159,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏7,950,000 تومان
اگر به دنبال یک فایل مقرون به صرفه برای شروع کسب وکار یا سرمایه گذاری سبک هستید، این مورد واقعاً شکار لحظه ای محسوب می شود.

ویژگی ها:

✅ متراژ 20 متر

✅ دارای امتیاز برق و آب

✅ در برقی نصب شده

✅ شیشه سکوریت کامل و تمیز

✅ مناسب هر نوع کار سبک، انبار، دفتر کوچک یا شروع کسب وکار

⚠️ تجاری ندارد (قیمت بسیار مناسب تر)

این فایل دقیقاً مناسب کسانی است که دنبال یک گزینه کم هزینه، تمیز و آماده استفاده هستند.

قیمت واقعاً شکار و زیر قیمت منطقه

⏳ بازدید فقط با هماهنگی — مورد کمیاب

برای قیمت، لوکیشن دقیق و عکس پیام بدهید.