ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
مغازه و غرفه
فروش مغازه 21 متری سند تک برگ لوکیشن عالی
فروش مغازه 21 متری سند تک برگ لوکیشن عالی
1 هفته پیش در صومعه سرا
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
21
ساخت
1402
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
7,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
350,000,000 تومان
مغازه ای 21 متری با موقعیت عالی برای سرمایه گذاری و هر نوع کسب و کار. این مغازه فرصتی بی نظیر برای رونق کسب و کار شماست.
✅️ شرایط ویژه:
✅️ امکان معاوضه تا مقداری از مبلغ فراهم است.
برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید لطفاً از طریق چت دیوار اقدام نمایید.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت