تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه 22 متری، بحر اصلی شهرک

فروش مغازه 22 متری، بحر اصلی شهرک

7 ساعت پیش در رودسر

متراژ
22
ساخت
1398
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏3,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏175,000,000 تومان
موقعیت مکانی
بر خیابان اصلی
وضعیت فعلی
فعال
وضعیت مالکیت سرقفلی
مالکیت کامل
️ فروش مغازه سند دار
◀️ سند 6 دانگ تک برگ
◀️ 22 متر
◀️ آب برق گاز
◀️ 4 متر بحر
◀️ درب ریموت
◀️ بحر اصلی شهرک

✅ برای اطلاع از شرایط کامل لطفا تماس بگیرید.

⭕️ برای دیدن فایل های متنوع 《املاک کارا》در پایین همین آگهی قسمت (تمامی آگهی های کسب و کار) کلیک کنید.