تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه 22 متری پاساژ فعال*سند تک برگ

فروش مغازه 22 متری پاساژ فعال*سند تک برگ

1 روز پیش در فاز 1

متراژ
22
ساخت
1399
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏1,980,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏90,000,000 تومان
سلام و عرض ادب.

⚜️ املاک نیلی، بزرگترین املاک تجاری
در منطقه ی فاز یک اندیشه تقدیم می کند.⚜️

هر فایلی رو که در ذهن دارید، در اختیار ماست.✔️

اعتماد شما؛ اعتبار ماست.✅️
_____/////_____/////_____/////_____
مشخصات فایل تجاری مذکور:

〽️22 متر تجاری
〽️آب برق گاز تلفن مجزا
〽️شیشه میرال
〽️سند تک برگ عرصه و اعیان
〽️شش دانگ پلاک ثبتی تهران
〽️پاساژ فعال
〽️مناسب اکثر مشاغل
〽️رشد و سوددهی عالی

✴️قیمت: 1.980