تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش . مغازه . 25 متری . نوروزیان

فروش . مغازه . 25 متری . نوروزیان

7 ساعت پیش در قزوین

متراژ
25
ساخت
1396
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏19,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏796,000,000 تومان

************************************
✅ فروش مغازه 24 متری نوروزیان
✅ قواره بهر خیابان اصلی
✅ سند با ملکیت
✅ دارای 9 متر بالکن
✅ حکمت های زوج
✅ دارای بهر و دهنه 3.80
✅ دارای انشعابات ( اب و برق و گاز ) مجزا
✅ دیوار ها تا سقف سرامیک و سنگ
✅ کف سرامیک
✅ دارای کرکره برقی
✅ دارای شیشه سکوریت
✅ سال ساخت 1396
✅ بسیار خوش نقشه
✅ بهترین لوکیشن و پاخور عالی و شلوغ ترین منطقه
✅ دسترسی فوقالعاده
***********************************

اینجا رویاها به خانه میرسند
مشاورین املاک عصر نوین

آدرس ما .
ابتدای نوروزیان . نبش حکمت 6
دپارتمان املاک عصرنوین

اینجاییم برای ارامش خاطر شما

ارادت