تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه 25متر در مسیل باختر

فروش مغازه 25متر در مسیل باختر

3 روز پیش در کرمان

متراژ
25
ساخت
1400
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏16,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏660,000,000 تومان
25متر مغازه نوساز تمیز دارای آب مشترک برق و گاز اختصاصی بهترین لوکیشین دسترسی به مترو صیاد واتوبان های صیاد شیرازی و امام علی وگلشن دوست
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس آی تک سبلان شمالی خ نورزی فرد پ۷۹