تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه 28متری سندششدانگ کتالم

فروش مغازه 28متری سندششدانگ کتالم

11 ماه پیش در رامسر

متراژ
28
ساخت
1387
اتاق
1
قیمت کل
3٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
125٬000٬000 تومان
فروش یک دهنه مغازه تجاری به متراژ 28 متر مربع
دارای تمامی امتیازات
کف و دیوارها سرامیک و سنگ
شیشه سکوریتی
کرکره برقی
سندششدانگ