ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
مغازه و غرفه
فروش مغازه 35 متری محدوده عاشوری نوساز
فروش مغازه 35 متری محدوده عاشوری نوساز
2 هفته پیش در بوشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
35
ساخت
1401
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
12,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
350,000,000 تومان
⚜️ به نام خدا ⚜️
فروش مغازه 35 محدوده عاشوری
محدوده پارک نسترن
بر 5 متری / عمق 7 متری
دارای سرویس بهداشتی
کف و دیوار سرامیک
آب / برق / گاز
ارتفاع سقف 3
مناسب برای انواع صنف ها
سند تک برگ
————————————
موارد مشابه :
20 متری محدوده عاشوری ( گذر 24 متری شاهمیری )
قیمت : 7 میلیارد
25 متری محدوده شاهمیری : 7/500 میلیارد
16 متری محدوده میدان امام مجتمع مرینوس همکف : 6/500
16 متری مجتمع مرینوس طبقه 1 : 5 میلیارد
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت