تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه 45 متری بر خیابان، حسن کیاده

فروش مغازه 45 متری بر خیابان، حسن کیاده

1 سال پیش در کیاشهر

متراژ
45
ساخت
1375
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
1٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬000٬000 تومان
⚜️شرکت ساختمانی و گروه مشاورین املاک آذرخش⚜️
⚜️متراژ : 45 متر
⚜️موقعیت : حسن کیاده
⚜️سند دفترچه ای
⚜️ قدیمی
⚜️ بر خیابان اصلی آسفالت
⚜️ زیر قیمت معاملاتی
⚜️تخفیف برای خریدار واقعی
❇️ آماده همکاری با مالکین محترم منطقه برای فروش و اجاره ملک خود هستیم.
❌متقاضیان گرامی با توجه به نوسانات بازار ملک ، قیمت های اعلامی فقط تا 72 ساعت معتبر است و جهت استعلام نهایی تماس حاصل فرمایید.
.
⚜️علم ، تجربه ، اعتبار و آگاهی به مسائل حقوقی و اصول فنی و مهندسی پشتوانه ارائه خدمات هر چه بهتر در صنعت ساختمان با گروه ساختمانی آذرخش⚜️
.
⚜️ گروه ساختمانی آذرخش با بیش از 15 سال تجربه و حضور مستمر در زمینه ساخت و حوزه املاک ⚜️
⚜️آدرس دفتر املاک و شرکت ساختمانی :کیاشهر، خیابان شهدا ، خیابان بلبلی ،مجتمع تجاری آذرخش 4