تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه 45 متری نوساز ابتدای خیابان تختی

فروش مغازه 45 متری نوساز ابتدای خیابان تختی

21 ساعت پیش در گلستان

متراژ
45
ساخت
1405
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏15,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏350,000,000 تومان
موقعیت مکانی
بر خیابان اصلی
وضعیت مالکیت سرقفلی
مالکیت کامل
فروش 45 مغازه نوساز در بهترین موقعیت ابتدای خیابان تختی و نزدیک به خیابان کاملیا
سند دار (سند یکسال بعد از تحویل آماده می شود)
گلستان با ارتفاع 5/5 متر
عرض: 4 متر و 60 سانت
دارای سرویس بهداشتی، آب، برق و گاز
دیوار و کف مغازه سنگ می شود.
تحویل: مغازه حدودا برج 5 یا 6 قابل تحویل می باشد (در حال حاضر در حال ساخت می باشد)

قیمت: متری 350 میلیون تومان