تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه /50متر/دوبر/نوساز

فروش مغازه /50متر/دوبر/نوساز

2 روز پیش در فاز 1

متراژ
50
ساخت
1402
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏7,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏156,000,000 تومان
50متر
2دهنه
نوساز
موقعیت خیلی قوی ودیدنی
خیلی شلوغ
موقعیت خیلی عالی
آب برق گاز
سرویس بهداشتی
مناسب برای هر شغلی با درآمد بسیار بالای تضمینی
بسیار آینده دار و ارزنده
فرصتی برای یک سرمایه گذاری بینظیر با سود بالای تضمینی
سند تک برگ
تسویه دارایی وشهرداری

((هرچه سریعتر برای یک خرید خوب وقیمت عالی اقدام کنید))

ملک شما را در کوتاهترین زمان ممکن میفروشیم

برای اطلاع ازفایلهای دیگر با متراژ وقیمت مختلف تماس بگیرید

بیش از 300تا فایل تجاری با سند تک برگ موجود است

((( با هرنوع نقدینگی فایل تجاری موجود است ))))

ما به شما بهترینهارا معرفی میکنیم

نام آور