تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه 51 متر/بر8 متر سند تکبرگ/زیر قیمت

فروش مغازه 51 متر/بر8 متر سند تکبرگ/زیر قیمت

2 هفته پیش در زنبیل‌آباد (شهید صدوقی)

متراژ
51
ساخت
1404
اتاق
1
قیمت کل
‏12,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏245,098,000 تومان
✨ دپارتمان املاک راگا | Raga Real Estate Department
✅ مشاوره صادقانه
✅ قیمت گذاری واقعی
✅ همراهی تا نهایی شدن معامله
هدف ما معامله درست است، نه صرفاً معامله سریع.

فایل ویژه |
لوکیشن عالی | دسترسی مناسب | زیرقمت منطقه

مشخصات کلی
متراژ: 51
نوع ملک: تجاری
سال ساخت: 1404
وضعیت سند: 6 دانگ

دپارتمان املاک راگا
کارشناس تخصصی در منطقه 4 و مدیریت دفتر املاک حدیث( RAGA) آقای آراد محمدی