تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش / مغازه / 60 متر/ بر اصلی/ب ل وار گ ی ل ان

فروش / مغازه / 60 متر/ بر اصلی/ب ل وار گ ی ل ان

6 روز پیش در بلوار گیلان

متراژ
60
ساخت
1390
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏100,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,666,666,000 تومان
فروش مغازه با بر 5 متر

حدودا 48 متر کف
متراژ محاسباتی حدودا /60 متر
قابل تهاتر با زمین در محدوده گ ل س ا ر
اطلاعات بیشتر تماس
ارادتمند میلاد شریف