تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه 68 بر اصلی پاسداران بهترین نقطه

فروش مغازه 68 بر اصلی پاسداران بهترین نقطه

1 هفته پیش در پاسداران

متراژ
68
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏183,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏2,700,000,000 تومان
درود

✅ تنها ملک فروشی تجاری بر اصلی پاسداران

68 متر
تجمیع کف و بالکن
بر اصلی پاسداران
بهترین نقطه , پاخور عالی
مناسب همه مشاغل
ملکیت ، با سند تک برگ آماده انتقال
بازدید بعد از معارفه در دفتر املاک ایوان

رضوی املاک ایوان (A1)