تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش مغازه 775 متری مارلیک سنددار

فروش مغازه 775 متری مارلیک سنددار

1 سال پیش در صفادشت

متراژ
775
ساخت
1403
اتاق
1
قیمت کل
155٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
200٬000٬000 تومان
سند اداری
دارد
________﷽ ___________

_______در مجموعه ما هیچ غیر ممکنی وجود ندارد______

____با هر بودجه و سلیقه معقولی در کمتر از 24ساعت دغدغه های ملکی شما را در تهران صفادشت بر طرف میکنیم ______
...........................................................................
مشاور امور ملکی
خانم حقگو

✔فروش تجاری واقع در مارلیک
✔770 متر مغازه
✔بحر بلوار
✔هفت تیر مارلیک
✔535 متر همکف
✔+470 متر بالا
✔ دارای 3 سرویس بهداشتی
✔ و اب برق گاز
✔کنتور مجزا
✔قابل تهاتر تا 50 میلیارد
✔نوساز کلید نخورده
✔دارای سند تک برگ پایان کار
✔فروش فوری
✔✔تخفیف پای قرارداد ✔✔
معتمد ومشاور شما :Ruzita:haghgoo